Жалюзі 1 м2

Останні кілька років традиційні штори поступово втрачають свою першість в ролі сонцезахисних систем. Тепер вони частіше використовуються як стильний елемент декору. Прості і зручні жалюзі стануть як яскравим елементом інтер'єру, так і непримітним захистом від сонячного світла і спеки. Ця система здатна з легкістю пропускати свіже повітря в кімнату, що дуже зручно в весняний або літній день.

Якщо раніше були популярні дешеві жалюзі на вікна з пластику, то на сьогоднішній день при виготовленні систем використовують різні матеріали: алюміній, дерево, бамбук, тканину. Завдяки такому асортименту можна з легкістю підібрати оптимальний варіант для декору будинку, навчальних закладів, офісів та закладів громадського харчування.

Функціональні сонцезахисні системи дозволяють удосконалити інтер'єр будинку, а головне, зробити світло в приміщенні м'яким. Тому можна сміливо замовити жалюзі для вікон, й не хвилюватися про те, як вони впишуться в приміщення.

Звертаючись в нашу компанію Ви можете не тільки вибрати жалюзі на Ваш смак з обширного каталогу виробів, а й замовити індивідуальне виготовлення, яке допоможе Вам отримати виріб максимально підходить під Ваш смак. Ми команда професіоналів, яка проведе для Вас якісну консультацію, допоможе зробити вибір, заміри та надасть дизайнера, який допоможе розробити саме те, що Ви хочете отримати.

Зателефонуйте (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 , зробіть замовлення дизайн і пошиття якісних жалюзі без переплат.

Ціна:
від 567 грн

Замовити Жалюзі 1 м2

Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

Відгуки ()