Ролети

Штори плісе
від 450 грн
Ролети на кухню
від 350 грн
Ролети день/нічь
від 560 грн
Рулонні штори
від 350 грн
Жалюзі
по вимірах

Ролети

Для когось важлива функціональність штор, хтось віддає перевагу сучасному дизайну. Але у нас є чудове рішення для Вас, яке водночас поєднує в собі красу, стиль та функціональність. Ролети – це чудовий варіант для захисту від сонячних променів та внесення особливої атмосфери в приміщення.

Купити ролети на вікна

В асортименті нашого інтернет-магазину є великий вибір сонцезахисних систем на вікна в різних стилях. Ми пропонуємо Вам звернути увагу на наступні вироби, які захищають від проникнення сонячних променів в приміщення:

  • Штори плісе.
  • Рулонні штори.
  • Маркізи.
  • Горизонтальні та вертикальні жалюзі.

Завдяки багаторічному досвіду, ми можемо догодити навіть самим вибагливим покупцям. Наші співробітники знайдуть індивідуальний підхід до кожного, тому обов’язково нададуть якісну консультацію в виборі штор.

Нам важливо, щоб кожний покупець залишився задоволеним нашою роботою. Тому ми кожне замовлення виконуємо швидко та якісно, враховуючи всі побажання клієнта. Також ми надаємо послуги виготовлення сонцезахисних штор на замовлення. В такому разі ми зробимо заміри і узгодивши всі моменти, перейдемо до виконання замовлення.

За допомогою рулонних штор, можна добре захистити кімнату від сонячного світла. Завдяки різноманітним дизайнам є можливість вибрати для будь-якого приміщення найкращий варіант. Після ознайомлення з каталогом, Ви знайдете вироби з лаконічним дизайном, скандинавськими, класичними принтами. Серед них щось точно прийдеться Вам до смаку.

Також ми можемо запропонувати рулонні штори на вікно, які чудово доповнять кімнату з класичним або сучасним інтер’єром. Душе часто такі вироби купують для заміських будинків або квартир.

Відгуки ()