Ролети

Штори плісе
від 1500 грн
Ролети на кухню
по вимірах
Ролети день/нічь
по вимірах
Рулонні штори
від 760 грн
Жалюзі
по вимірах

Ролети

Для когось важлива функціональність штор, хтось віддає перевагу сучасному дизайну. Але у нас є чудове рішення для Вас, яке водночас поєднує в собі красу, стиль та функціональність. Ролети – це чудовий варіант для захисту від сонячних променів та внесення особливої атмосфери в приміщення.

Купити ролети на вікна

В асортименті нашого інтернет-магазину є великий вибір сонцезахисних систем на вікна в різних стилях. Ми пропонуємо Вам звернути увагу на наступні вироби, які захищають від проникнення сонячних променів в приміщення:

  • Штори плісе.
  • Рулонні штори.
  • Маркізи.
  • Горизонтальні та вертикальні жалюзі.

Завдяки багаторічному досвіду, ми можемо догодити навіть самим вибагливим покупцям. Наші співробітники знайдуть індивідуальний підхід до кожного, тому обов’язково нададуть якісну консультацію в виборі штор.

Нам важливо, щоб кожний покупець залишився задоволеним нашою роботою. Тому ми кожне замовлення виконуємо швидко та якісно, враховуючи всі побажання клієнта. Також ми надаємо послуги виготовлення сонцезахисних штор на замовлення. В такому разі ми зробимо заміри і узгодивши всі моменти, перейдемо до виконання замовлення.

За допомогою рулонних штор, можна добре захистити кімнату від сонячного світла. Завдяки різноманітним дизайнам є можливість вибрати для будь-якого приміщення найкращий варіант. Після ознайомлення з каталогом, Ви знайдете вироби з лаконічним дизайном, скандинавськими, класичними принтами. Серед них щось точно прийдеться Вам до смаку.

Також ми можемо запропонувати рулонні штори на вікно, які чудово доповнять кімнату з класичним або сучасним інтер’єром. Душе часто такі вироби купують для заміських будинків або квартир.

Особливості рулонних штор

Як і всі інші штори, цей вид має свої переваги та особливості. Вони діляться на кілька різновидів:

  • Відкриті – системи з вільно звисаючими сонцезахисними полотнами, які монтуються в створку вікна та фіксуються внизу за допомогою магніту або тросу.
  • Закриті – такі системи з закритими боковими сторонами призначені для віконних рам, щоб повністю захистити від сонячних променів.
  • Мансардні – різновид системи рулонних штор для мансардних вікон, що монтуються та гарно працюють на вікнах під нахилом.

В останньому варіанті спеціальна конструкція дає змогу встановлювати штори під різним кутом. За допомогою сучасного та зручного механізму, можливо фіксувати виріб на будь-якій висоті відкривання. Будь-яка із систем виглядатиме дуже цікаво та виконуватиме своє головне призначення – захистить від яскравого світла.

Також є ще оригінальне рішення для вікон – це дизайнерські сонцезахисні системи день-ніч, в яких полотно складається з прозорих та щільних смуг, які чергуються між собою. Виготовляються такі штори зі спеціальних матеріалів з антистатичним та тефлоновим покриттям. Це дає змогу без проблем чистити виріб сухою ганчіркою чи м’якою щіткою.

Система рулонних римських  штор - це також дизайнерські рулонні штори, що поєднують в собі систему день-ніч та підбираються до верху складами, як римські штори. Виготовляються з спеціальних тканин що мають антистатичне та тефлонове покриття.

Ці унікальні вироби дають Вам змогу контролювати кількість сонячних променів як у великих приміщеннях так і приміщеннях з обмеженим простором. В разі необхідності ми надамо допомогу в виборі, та виготовимо спеціально для Вас унікальні штори.

Декоративні елементи

Щоб зробити свої рулонні штори ще більш цікавими та стильними, пропонуємо доповнити їх спеціальними декоративними елементами. Для цього найчастіше використовуються декоративні грузики, які прикрашають ланцюжки управління. За формою вони можуть бути:

  • Квадратними.
  • Циліндричними.

Також можна вибрати ланцюжки різного кольору. Проявивши свою фантазію та стиль, або скориставшись допомогою наших дизайнерів, можливо створити особливий декор для вікна навіть з рулонними шторами. Ціна наших виробів невисока, тому кожний знайде для себе найкращий варіант.

Наші кваліфіковані фахівці завжди раді допомогти вам онлайн по всім питанням. Для спілкування з нами виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку і отримайте відповіді та поради.

Відгуки ()