Про нас

Ми знаємо Ми знаємо оформлення завершує і збирає в одне Ваш інтер'єр.
Ми впевнені Ми впевнені текстиль додає затишок і комфорт Вашому інтер'єру.
Ми можемо Ми можемо додати акцент або підкреслити існуючі деталі Вашого інтер'єру.

Ми готові взяти на себе всі етапи по оформленню текстильного дизайну, від заміру до підбору тканин, карнизів, аксесуарів, закінчуючи навішуванням штор на об'єкті.

Ми втілимо і реалізуємо під ключ замовлення будь-якої складності. Тим самим допоможемо Вам уникнути помилок, заощадити Ваш час і нерви, так як сучасний ринок дуже величезний, і розібратися у всьому непросто, особливо коли вільного часу небагато.

Наша команда професіоналів:
Марина
Марина
дизайнер інтер'єру та текстильного оформлення
Досвід роботи більше 15 років
Вікторія
Вікторія
декоратор, дизайнер текстильного оформлення
Досвід роботи більше 18 років
Богдан
Богдан
спеціаліст по установці, заміру карнизів та сонцезахисних систем
Досвід роботи більше 7 років
Запрошуємо відвідати наш шоу-рум!

У нашому шоу-румі представлені колекції перевірених виробників, яким ми довіряємо. Ми надаємо якісне пошиття шторних комплектів, виготовлення покривал, декоративных подушок, виробів для готельного бізнесу, громадських об'єктів та різних аксесуарів.

Ми дуже цінуємо свою репутацію, саме тому нам важливий відмінний результат й відносини з клієнтом, з яким ми дружимо. Ми завжди готові зробити Ваш будинок по-справжньому затишним та красивим. Для цього Вам необов'язково приїжджати в шоу-рум, Ви можете повідомити нам по телефону або в вайбер розміри Ваших вікон з побажаннями. Для більш точної інформації скидайте фото приміщень і ми зробимо все необхідне, щоб штори Вас радували, а гості Вашого будинку обов'язково відзначили Ваш смак.

Варіанти вже реалізованих проектів та моделей штор Ви можете подивитися в нашому портфоліо. Отримати готові вироби можна будь-яким зручним для вас способом по всій Україні.

Ми завжди відкриті для співпраці з дизайнерами інтер'єрів, салонами, студіями, архітекторами на спеціальних умовах.

Наша адреса:
м. Київ, вул. Чигоріна 12, оф. 107
Email:
info@just-design.com.ua
Графік роботи:
Пн-Пт з 10:00 по 19:00, Сб з 10:00 по 16:00
Нд: вихідний