Правила заміру

Замір для штор або тюлю це дуже важливий момент, тому рекомендуємо виконувати його після монтажу вибраного Вами карниза.

Для самостійного або дистанційного замовлення штор необхідно знати деякі правила виміру і враховувати кілька важливих моментів:

-1 - Тип Вашого карниза, якщо він вже є:

  • стельовий карниз - необхідно зняти завмер від краю до краю карнизу та висоту від кінця гачка до підлоги
  • настінний карниз - знімаємо завмер від кінця одного карниза до іншого та висоту від кінця гачка до підлоги
  • римський механізм - необхідно зняти завмер від краю до краю карнизу та висоту від верху карниза до бажаного низу римської штори.

-2 - Висота бажаного виробу (або довжина):

  • штори можуть бути довжиною в підлогу, така довжина, або вище від підлоги на 1 см дозволить максимально довго зберегти ваші штори в ідеальному вигляді, так як вони менше зношуються, не труться об підлогу.
  • довжина штор може бути з лежанням на підлозі - це варіант виглядає дуже шикарно і стильно, але за цими шторами потрібен більш ретельний догляд, так як вони швидше брудняться.
  • штори короткі до підвіконня, такий варіант буде добре виглядати в кухні, дитячої або ванній кімнаті.
  • довжина штор трохи нижче підвіконня на 10-15 см виглядає більш цікаво.

Для штори на люверсах або петлях завмер знімається від верху карнизної штанги, а для штор на гачках від кінця гачка до підлоги.

При замовленні карнизів і штор, Вам необхідно зробити виміри згідно схеми:

Замовляючи або вибираючи штори і тюль зверніть увагу на те, що в кожному варіанті є свої нюанси. Пам'ятайте, що для обсягу тюль необхідно помножити по ширині карниза від двох до трьох разів, а вибираючи портьєри, пам'ятайте, що коеффициент має бути мінімум 1,5

Для зняття розмірів нестандартного вікна, рекомендуємо звернутися до спеціаліста по установці карниза або Вашого дизайнера. Ми з задоволенням зробимо заміри самі, для цього необхідно лише зателефонувати нам або залишити заявку на сайті!