Рулонні штори

Ціна:
від 350 грн

Ціна вказана за базовий виріб, стандартної комплектації, розміром Ш 0,4м (довжина по рамі вікна) - В 1,6м (висота по рамі вікна).

Замовити Рулонні штори
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

Рулонні штори

Якщо необхідно зменшити кількість сонячного світла, яке потрапляє в кімнату, слід обрати рулонні штори або тканинні ролети. Їх виготовляють з однієї суцільної поліестерової тканини. Доглядати за ними дуже зручно, тому що завдяки спеціальному покриттю, во не вбирають в себе пил та бруд. потрібна просто суха ганчірка або щіточка, або пилосос.

Купити рулонні штори

Ці вироби чудово виглядають в приміщеннях з будь-яким інтер’єром. Головна особливість полягає в тому, що їх не потрібно прати. Системи рулонних штор поділяються на::

  • Закриті.
  • Відкриті.

Ці види відрізняються один від одного тим, що у відкритих системах тканини вільно звисає донизу, і може кріпитися лише нижній край до направляючої з ліски або металевої струни. А закрита система має закриті металеві або пластикові направляючі. Вони прикріплюються на бічні сторони виробу та закривають його верх, їх можна встановити на вікна різного розміру.

Особливості рулонних штор

Як і всі інші штори, цей вид має свої переваги та особливості. Вони діляться на кілька різновидів:

  • Відкриті – системи з вільно звисаючими сонцезахисними полотнами, які монтуються в створку вікна та фіксуються внизу за допомогою магніту або тросу.
  • Закриті – такі системи з закритими боковими сторонами призначені для віконних рам, щоб повністю захистити від сонячних променів.
  • Мансардні – різновид системи рулонних штор для мансардних вікон, що монтуються та гарно працюють на вікнах під нахилом.

В останньому варіанті спеціальна конструкція дає змогу встановлювати штори під різним кутом. За допомогою сучасного та зручного механізму, можливо фіксувати виріб на будь-якій висоті відкривання. Будь-яка із систем виглядатиме дуже цікаво та виконуватиме своє головне призначення – захистить від яскравого світла.

Також є ще оригінальне рішення для вікон – це дизайнерські сонцезахисні системи день-ніч, в яких полотно складається з прозорих та щільних смуг, які чергуються між собою. Виготовляються такі штори зі спеціальних матеріалів з антистатичним та тефлоновим покриттям. Це дає змогу без проблем чистити виріб сухою ганчіркою чи м’якою щіткою.

Система рулонних римських  штор - це також дизайнерські рулонні штори, що поєднують в собі систему день-ніч та підбираються до верху складами, як римські штори. Виготовляються з спеціальних тканин що мають антистатичне та тефлонове покриття.

Ці унікальні вироби дають Вам змогу контролювати кількість сонячних променів як у великих приміщеннях так і приміщеннях з обмеженим простором. В разі необхідності ми надамо допомогу в виборі, та виготовимо спеціально для Вас унікальні штори.

Декоративні елементи

Щоб зробити свої рулонні штори ще більш цікавими та стильними, пропонуємо доповнити їх спеціальними декоративними елементами. Для цього найчастіше використовуються декоративні грузики, які прикрашають ланцюжки управління. За формою вони можуть бути:

  • Квадратними.
  • Циліндричними.

Також можна вибрати ланцюжки різного кольору. Проявивши свою фантазію та стиль, або скориставшись допомогою наших дизайнерів, можливо створити особливий декор для вікна навіть з рулонними шторами. Ціна наших виробів невисока, тому кожний знайде для себе найкращий варіант.

Наші кваліфіковані фахівці завжди раді допомогти вам онлайн по всім питанням. Для спілкування з нами виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку і отримайте відповіді та поради.

В залежності від Ваших смаків є можливість обрати найкраще рішення для своєї квартири. Також є ще один цікавий варіант – рулонні штори день-ніч. В них тканини складаються із прозорих та щільних смуг, через які по-різному проходить сонячне світло

Ми пропонуємо Вам скористатися нашими послугами. Наша команда фахівців обов’язково допоможе вибрати штори з наявного асортименту або прийме індивідуальне замовлення на виготовлення. Крім цього, ми пропонуємо інші послуги: доставку та встановлення конструкції.

Наші співробітники мають великий досвід роботи. Вони допоможуть визначитися з кольором, розміром та іншими деталями онлайн на сайті. Так що переходьте до ознайомлення з каталогом, та зробіть свій вибір самостійно, або з нашою допомогою.

Відгуки ()