Рулонні штори

Ціна:
від 350 грн

Ціна вказана за виріб, розміром Ш 0,4м (довжина по рамі вікна) - В 1,6м (висота по рамі вікна).

Замовити Рулонні штори
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

Практичним і зручним засобом для захисту від сонця є рулонні штори або тканинні ролети. Їх конструкція зроблена з суцільної тканини. Догляд за системами простий, так як вони не вбирають пил завдяки спеціальному покриттю. Такі штори не потрібно прати. Вони будуть ефектно виглядати в приміщеннях будь-якого стилю. Рулонні штори поділяються на відкриті і закриті. В останніх нижня частина тканини кріпиться внизу, а у відкритих - вільна. Рулонні штори встановлюються на бічні кріплення, які встановлюють на вікна, тому вони підходять на вікна різних розмірів. Є ще один особливий вид, який називається день-ніч. Тканина складається з прозорих та щільних смуг, через які по різному проходить світло.

Наша компанія пропонує рулонні штори на будь-який смак. Ви можете подивитися готові вироби у нас на сайті, а також замовити пошиття по Вашим бажанням. Перевагами роботи з нами є великий вибір якісних тканин, механізмів і деталей. Ми швидко виконуємо Ваше замовлення, а також акуратно встановлюємо всі конструкції рулонних штор. Дизайнери в нашій компанії знають про всі тонкощі і тенденція штор, тому з легкістю допоможуть Вам визначитися з кольором, розміром та видом.

Зробіть дзвінок на номер (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 , і замовляйте дизайн та виготовлення якісних рулонних штор за найкращими цінами.

Відгуки (0)