Як вибрати штори для веранди або на терасу

  • Визначаємо функціональність штор для веранди або тераси. Якщо призначення штор- захист від сонця і сторонніх поглядів, то обираємо щільні тканини. Якщо ж штори виконують декоративну функцію, то можна їх зробити більш повітряними та легкими. 

Як і для будинку, штори для веранди можна підв'язувати стрічками або шнурами, підхоплювати подхватами або кутасами, фіксувати магнітами або закидати за декоративні розетки. Такий прийом дозволить не тільки красиво укласти штори, але й зібрати штори в сторону, коли в них немає потреби.

 

  • Визначаємо стиль будинку. Стилістика будинку впливає на Ваш вибір штор для веранди. Натуральні тканини підійдуть для закритих веранд в стилі кантрі, прованс, рустик. А тканини однотонні, ультрасучасні, підійдуть для мінімалістичний інтер'єрів.

 

  • Вибираємо тканину. Текстиль для веранди має свої вимоги до якості тканини. Якщо Ваша веранда відкрита, то штори можуть зазнавати вплив різних погодних умов: вітер, дощ, сонце. У такому випадку рекомендуємо спеціальні вуличні тканини, так як вони мають спеціальне покриття, що дозволить все це витримає. Вони практичні, не вигоряють на сонці і прості у догляді. Для закритої веранди можна використовувати натуральні тканини: льон, бавовна, змішані тканини. А якщо хочете їх захищати від сонця достатньо поставити їх на підкладку.

 

  • Підбираємо колір. Веранда- це зона відпочинку в Вашому домі. Ми радимо дотримуватися загального стилю будинку з якимось переходом між житловою зоною та природою. Якщо веранда досить сонячна, то вибираємо щільні тканини по світліше, щоб максимально віддзеркалювати сонячні промені. Якщо сонце практично не заглядає на веранду, то можна вибирати напівпрозору тканину навіть темних кольорів.

Практичність та зносостійкість це головні вимоги, що висуваються до штор для веранди, адже саме текстиль надає Вашому приміщенню тепло і затишок. А захистити додатково від негоди можна завісами -ПВХ, але треба розуміти, що вони виконують тільки практичну функцію і мають непривабливий зовнішній вигляд, тому для створення краси й затишку без текстильних штор не обійтися.

Відгуки ()