Штори в дитячу

Ціна:
по вимірах
Замовити Штори в дитячу
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Штори в дитячу

Батькам важливо створити зручні та безпечні умови для своїх дітей. Тому вибираючи штори в дитячу кімнату, слід звернути увагу на безліч деталей. Велике значення має тканина, з якої пошита штора, а також довжина виробу. Важливо, щоб під час перебування в кімнаті, дитина не зачепилася за штору або ланцюжки.

Купити штори для дитячої

Слід віддати перевагу натуральним або змішаним тканинам задля безпеки своєї дитини. Тому ми пропонуємо звернути увагу на готові вироби, які є в нашому каталозі. Ми подбали про безпеку, зручність та зовнішній вигляд штор. Пропонуємо широку кольорову гаму тканин, оптимальний склад тканини та зручні моделі виробів в користуванні для Вашої дитини. Ви обов’язково знайдете серед готових виробів найкращий варіант.

В разі необхідності, ми готові саме для Вас пошити гардини в дитячу. Цю роботу ми виконуємо в кілька етапів:

  • Робимо заміри.
  • Розробляємо ескіз.
  • Вибираємо матеріали.
  • Займаємось пошиттям.

В результаті Ви отримаєте той виріб, який потрібно. Також ми раді надати свою допомогу, зробити монтаж на навіску штор. На створення дизайну та пошиття нам знадобиться декілька днів, все залежить від складнощів виконання завдання. Пропонуємо догляд за шторами протягом всього часу експлуатації.

Відгуки ()
  1. Лиля 23 травень 2021, 11:06 # 0
    Заказывала блэкаут в детскую. Очень все понравилось! Отреагировали оперативно, быстро приехали на замеры, изготовили в срок, повесили четко и без вопросов.
    Теперь ребенок не просыпается в 5 утра=)