Штори на тасьмі

Ціна:
від 503 грн

Ціна вказана за виріб, розміром 1,0м (довжина по карнизу) - 2,7м (висота по стіні). В ціну входить вартість тканини, пошиття та необхідної фурнітури.

Замовити Штори на тасьмі
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Штори на тасьмі

За допомогою тасьми, на шторах формуються різноманітні вертикальні складки, які надають виробу бажану пишноту, або строгість вертикальних ліній, легкість або масивність об’єму. Це додає виразності виробу, завдяки вшитим шнурам в тасьмі по довжині полотна. Штори на тасьмі – це найкраще рішення для будинку або квартири.

Складки на полотні можуть бути будь-якої форми, все залежить від використаної тасьми, коли її стягують. Зазвичай чим виразніші складки на виробі, тим більше тканини на нього використовується. Тасьму пришивають на щільну та тюлеву тканини, звичайно підбираючи необхідну. вибір тасьми теж може залежати від карнизу, на якому будуть висіти штори, це завжди потрібно враховувати.

Пошиття штор на замовлення

Насправді дуже складно зробити вибір через те, що асортимент штор на тасьмі достатньо широкий. Тому багато хто віддає перевагу послузі пошиття штор на замовлення. Ми можемо виконати будь-яке побажання клієнта. Наші працівники враховують всі деталі та чітко виконують завдання.

Після спілкування з замовником, дизайнери малюють ескізи і узгоджують всі деталі. Щоб клієнт міг зробити остаточний вибір, ми пропонуємо кілька рішень, які підійдуть до інтер’єру кімнати. Також ми пропонуємо скористатися іншими нашими послугами, такими як:

  • Доставка.
  • Хімчистка.
  • Прання.
  • Навішування штор.

Як Ви вже зрозуміли, у нас можна не лише купити штори на тасьмі, але й замовити послугу пошиття. Також наші працівники з радістю допоможуть зробити вибір, враховуючи інтер’єр та інші критерії. Слід зазначити, що такі вироби вішають як самостійні або поєднують з іншими видами штор, римськими шторами, жалюзі, ролетами

Ми можемо запропонувати готові комплекти штор, які підходять до любого дизайну приміщення. Ми використовуємо лише якісну тканину для пошиття і продаємо вироби за приємними цінами. У нас ви знайдете саме те, що потрібно.

Як вибрати штори на тасьмі?

Незважаючи на те що такі штори не мають майже нічого особливого в своїй формі, вони користуються популярність. Звичайно тасьма може бути різною. Найперше відрізняється вона коефіцієнтом збирання полотна, що впливає на густину та глибину утворюваних складок. Найбільш поширений варіант – 2 та 1,5 при рівномірних складках.

Якщо довжина карниза досягає два метри, то необхідно 4 м. або 3 м. тканини використати для пошиття. Завдяки цьому виріб виглядатиме красиво по всій довжині, а склади будуть рівномірними і нагадуватимуть дрібну хвилю.

Коефіцієнт збирання може бути іншим – 2,5; 3; 3,5. Це дає можливість отримати іншу форму складок, які виглядають ще цікавіше:

  • Бантові склади.
  • Фламандські.
  • Келих.
  • Смок.

Ще є практика ручного закладання склад, для дотримання певного рапорту, в тому випадку, якщо на полотно нанесені малюнки, під які важко підібрати тасьму. Щоб такі штори виглядали красиво, хвилі не повинні ламати зображення. Тому необхідно приділити цьому моменту увагу.

На нашому сайті Ви знайдете детальнішу інформацію по видам штор та способам їх збирання. Також ми завжди готові допомогти в підборі виробів, дати рекомендації та якісно виконати свою роботу. Є також онлайн консультація і підбір тканини.

Відгуки ()