Штори текстиль на терасу

Ціна:
по вимірах
Замовити Штори текстиль на терасу
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Штори на терасу

В приватних будинках зазвичай улюблене місце для відпочинку – це тераса. Але якщо доповнити його, придбавши яскраві штори на терасу, з’явиться можливість створити затишок та комфорт. Тому ми пропонуємо ознайомитися з нашим асортиментом та придбати текстильні вироби для тераси.

Доповнити це місце можна не лише шторами, але і подушками на стільці, килимками та матрацами на лавки, скатеркою на стіл. Ці вироби зроблять улюблене місце в домі більш сучасним, стильним та комфортним.

Купити гардини на терасу

Кожна тераса особлива. Тому слід зробити заміри, щоб вибрати найкращі саме для неї штори. Ми пропонуємо скористатися нашими послугами. Наші фахівці за короткий час підберуть найкраще рішення, повністю догодивши смаку замовника.

В разі необхідності ми готові пошити штори для тераси. Для цього нам необхідно зробити заміри та намалювати ескіз. Якщо Вам сподобаються наші пропозиції, ми відразу перейдемо до головної задачі, виготовлення замовлення.

Для пошиття ми використовуємо лише якісні тканини. Ви можете активно приймати участь в створенні дизайну моделі майбутніх штор. Розкажіть про всі свої побажання та прислухайтесь  до порад наших фахівців, щоб отримати омріяні штори на терасу.

На штори, які використовуються на терасах, активно  впливають різні природні фактори. Тому на це обов’язково слід звернути увагу при виборі тканин та карнизів, способу кріплення в закритому та відкритому стані. Найкраще використати:

 • гардини на металевих люверсах;
 • штори плісе;
 • ролети;
 • гардини на петлях або зав’язках;
 • розсувні класичні штори.

Для отримання онлайн допомоги наших працівників з досвідом роботи, пропонуємо вибрати зручний спосіб для зв’язку. Ми за короткий термін пошиємо або підберемо для Вас найкращі вироби в альтанку.

Відгуки ()
 1. Марта 21 липеь 2019, 22:21 # 0
  Доброго дня. Підкажіть як підібрати тканину на штори для тераси? Якщо потрібно закрити сонце вдень і щоб вони не заважали ввечері!
  1. Вікторія 22 липеь 2019, 21:58 # 0
   Доброго дня, Відповідь на ваше питання ми вирішили розмістити в статті. Сподіваюсь це буде корисніше. Там ми даємо більш розгорнуту, інформативну відповідь. Перейдіть, будь ласка, в розділ СТАТТІ!