Штори текстиль на терасу

Зазвичай в будинках улюбленим місцем для відпочинку стає тераса. Цей тихий куточок може стати ще більш затишним завдяки шторам, подушкам, матрацикам та килимкам, що роблять улюблені крісла, красиві лавки та стільці ще більше зручними та комфортними.

 Кожна тераса унікальна і побудована за певними мірками, тому до тераси необхідний свій підхід. Наша компанія пропонує професійний та індивідуальний пошив штор та інших текстильних виробів, за Вишими розмірами. Ми використовуємо виключно якісні матеріали в широкому асортименті, так щоб штори вписувалися в інтер'єр приміщення, подушки та матрацики доповнювали композицію та піднімали настрій своїм господарям.  В цьому Ви зможете переконатися ще на початковому етапі, так як наші фахівці створюють ескізи і надають зразки тканин.

 Так як штори на терасах піддаються впливу різних природних факторів, ми рекомендуємо вибирати штори з спеціальних синтетичних тканин. Вони швидко сохнуть та не вбирають пил. Що стосується конструкції, то практичніше буде використовувати для тераси гардини на люверсах, гардини на петлях чи зав’язках, а також спеціальні конструкції рулонних штор, штор плісе та розсувних штор.

 Звертайтеся до нас за номером (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 для замовлення розробки дизайну і індивідуального пошиття штор для тераси за оптимальними цінами.

Ціна:
по вимірах
Замовити Штори текстиль на терасу
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.
Відгуки ()
  1. Марта 21 липеь 2019, 22:21 # 0
    Доброго дня. Підкажіть як підібрати тканину на штори для тераси? Якщо потрібно закрити сонце вдень і щоб вони не заважали ввечері!
    1. Вікторія 22 липеь 2019, 21:58 # 0
      Доброго дня, Відповідь на ваше питання ми вирішили розмістити в статті. Сподіваюсь це буде корисніше. Там ми даємо більш розгорнуту, інформативну відповідь. Перейдіть, будь ласка, в розділ СТАТТІ!