Штори на кулісці

Ціна:
від 490 грн

Ціна вказана за виріб розміром 1,0м (довжина по карнизу); 2,7м (висота по стіні). В ціну входить вартість тканини, пошиття та необхідної фурнітури.

Замовити Штори на кулісці
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Штори на кулісці

Штори на кулісці виглядають просто і ніжно. Підходять для будь-яких приміщень. Для пошиття таких штор використовуються різні матеріали. Замовити їх можливо з щільної та більш легкої тканини, будь-якого кольору та фактури.

Особливість таких шторок – це прошивання верхньої частини тканини в спеціальний тунель. Він необхідний для протягування через нього труби карнизу. Розміри тунелю можуть бути різними, залежно від вибраного дизайну та діаметру труби карниза. Щоб додати виробу витонченості, вгорі куліски шиють рюші.

Якісне пошиття штор на кулісці

Для вибору штор, які підійдуть і по дизайну і по розміру, необхідно скористатися допомогою фахівців. Наші співробітники пропонують не лише готові варіанті, але і надають послуги пошиття. Для цього дизайнер може приїхати додому до замовника, щоб зробити заміри, обговорити модель штор та вибрати тканину. 

За потреби  підготувати ескізи та обговорити складні чи незрозумілі деталі з замовником. Під час спілкування з замовником, дизайнер записує всі побажання, щоб ми могли врахувати всі моменти на етапі проектування виробу. коли ескіз узгоджено з замовником і він дає згоду на пошиття даної моделі, ми переходимо до виконання послуги.

На пошиття знадобиться декілька днів, в залежності від складності виконання. Крім цього, ми пропонуємо й інші послуги:

  • Доставку по Україні.
  • Монтаж карнизів та навіску виробів.
  • Хімчистку.
  • Прання.

Замовлення пошиття штор це легкий спосіб отримати ідеальний варіант для свого приміщення. Кожному інтер’єру підходить певна модель. Штори з куліскою – це універсальний недорогий варіант. Головне підібрати правильний колір, який підкреслить ідею інтер’єру. У цьому краще скористатися допомогою фахівця.

Щоб добавити виробу оригінальності, можна доповнити його декоративними елементами, вибрати красиву фактурну тканину та цікаве оздоблення. Серйозний підхід до вирішення даного питання дасть змогу насолоджуватись результатом. Для кожної кімнати можна вибрати саме такі штори.

Як вибрати штори під свій інтер’єр?

Такий вид штор підходить певним стилям інтер’єру, простим та ніжним водночас. Тканини підбираються зважаючи на колір оббивки меблів, стін, стелі та під інші критерії. Найкраще підходять такі штори наступним стилям:

  • Кантрі.
  • Прованс.
  • Етно.

Всі перераховані стилі виділяються серед інших, мають спільні настрої та деталі. Для мансардних вікон або терас з панорамними віконними пройомами найкраще підійдуть штори з більш легкого та прозорого матеріалу. Такий прийом дасть змогу насолоджуватися краєвидом за вікном, та дозволяє максимально проникати сонячному світлу в приміщення.

Поєднання на одному вікні римських штор і штор на кулісці, теж дуже цікаво виглядає. При цьому матеріал штор може бути як легким так і щільним. Висіти штори на кулісці можуть на струнному карнизі, карнизі кафе, карнизі трубі з металу або дерева.

Висота штори на кулісці може бути будь-яка, до самої підлоги, трішки нижче підвіконня і так далі. Для кухні або дитячої кімнати частіше вибирають саме укорочені моделі. Для декорування штор також відшивають їх з гребінцями зверху, які прикрашають виріб. Саме таке цікаве рішення буде дуже доречним в стилі Прованс. Але і кімнату з іншим інтер’єром це зробить більш затишною та оригінальною.

Трохи пофантазувавши, можна знайти незвичне рішення. Наприклад, зробивши куліску зверху і знизу, вставивши туди карнизи-кафе, можна декорувати невеликі вікна або двері, саме закривши скляні вставки, прикріпивши карнизи на раму вікна чи дверей. Також такі штори використовуються для вікон, над якими немає можливості встановити карниз, але є бажання зробити його красивим та ніжним. Вироби в поєднанні з оксамитом, атласом та тюлем виглядають дуже вишукано.

Переваги та недоліки штор на кулісці

Перед тим, як купити штори, необхідно ознайомитися з усіма їх перевагами та недоліками. Для вашої зручності доступна онлайн консультація і підбір тканини. В першу чергу пропонуємо звернути увагу на основний недолік – їх незручно пересувати по карнизу. Але цих моментів можна уникнути. Слід не рухати штору по карнизу, а залишити її верхню частину по всьому карнизу нерухомою. При необхідності частково відкрити вікно краще скористатися підхватом, зав’язкою або магнітом для фіксації полотна в бажаному положенні.

До переваг слід віднести не лише простоту і універсальність. Така штора приховує карниз, що також може бути корисним моментом, якщо хочеться сховати карниз, який не підходить по стилю або кольору. Така лаконічна модель, це завжди хороше недороге рішення, як для сучасних квартир, так і для приватних будинків.

Головне зробити правильний вибір тканини та кольору, який викликатиме лише естетичне задоволення у Вас і у Ваших гостей. Щоб запитати поради, пропонуємо зв’язатися з нашими фахівцями, які обов’язково допоможуть. В будь-якому випадку Ви отримаєте справжній витвір мистецтва.

Відгуки ()