Штори текстиль на балкон

Балкон може стати затишною частиною квартири, якщо повісити на ньому штори, влаштувати м’яке, зручне та затишне місце для відпочинку, використовуючи подушки, матрацики та килимки на стільцях, лавказ та диванчиках. Штори захищають не тільки від сонця але й від сторонніх очей.

 Перед тим як перейти до вибору штор та іншого текстильного оформлення на балкон або лоджію, потрібно ознайомиться з різновидами тканин та вміти поєднати дизайн з практичністю. Домогтися повної гармонії між естетикою та функціональністю можуть допомогти фахівці нашої компанії. При цьому ми врахуємо всі Ваші побажання і візьмемо до уваги загальний інтер'єр. Пропонуємо викликати нашого дизайнера для замірів в квартиру. Після цього ми надамо ескіз для узгодження. На наступному етапі відбувається пошиття за індивідуальними мірками з тієї тканини, яку Ви оберете. пошиття відбувається в період від трьох робочих днів. Потім працівники нашої компанії приїздять до Вас для встановлення. Після цього Ви також зможете замовити окремо хімчистку, прання та повторну навіску.

 Також, у нас можна вибрати вже готові вироби в асортименті. У такому випадку зверніть увагу на міцні матеріали, які стійкі до пилу та ультрафіолету.

Телефонуйте до нас за номером (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 , і оформляйте замовлення на дизайн і пошиття штор для балкона за найкращими цінами.

Ціна:
по вимірах
Замовити Штори текстиль на балкон
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.
Відгуки ()