Штори текстиль на балкон

Ціна:
по вимірах
Замовити Штори текстиль на балкон
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

Штори на балкон

Щоб зробити балкон більш затишним, можна придбати штори на балконні вікна. Це допоможе створити невелике і приємне місце для запашної ранкової кави або для гарячого розслабляючого вечірнього чаювання і відпочинку. Для доповнення атмосфери, можна додати симпатичний килимок, поставити маленький столик та стільці, додати декілька акцентних подушок.

Купити балконні штори

Ми пропонуємо Вам звернути увагу на наші вироби. В асортименті магазину обов’язково знайдеться саме те, що Вам потрібно. В разі необхідності наші співробітники допоможуть підібрати такі штори, які захистять від сонячного світла та сторонніх очей.

Перед придбанням слід ознайомитися з усіма видами штор, які підходять для балкона або лоджії. Співробітники нашої компанії готові вже зараз надати свою онлайн допомогу. Вони познайомлять Вас з усіма видами штор та в залежності від потреб, запропонують найкращий варіант.

Також ми надаємо послуги пошиття гардин на замовлення. Щоб клієнт отримав бажаний виріб, ми виконуємо свою роботу в кілька етапів:

  • Знімаємо мірки.
  • Обираємо дизайн та тканини.
  • Готуємо ескіз.
  • Узгоджуємо ескіз з замовником.
  • Шиємо штори.

Штори на вікно з балконом Ви отримаєте через три дні, але термін виконання може бути іншим, в залежності від складнощів моделі та завантаження на виробництві. Після того, як виріб буде готовий, наші фахівці привезуть його Вам та встановлять. Також Ви можете скористатися послугами хімчистки або прання, які ми також надаємо своїм клієнтам.

Відгуки ()