Штори для вітальні

Ціна:
по вимірах
Замовити Штори для вітальні
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Штори для вітальні

Вітальня – це місце, де люди зустрічають гостей або відпочивають після насиченого трудового дня. Правильно підібрані штори в зал завжди підкреслять Ваш інтер’єр та додають затишку кімнаті. Ми допоможемо Вам зробити вибір, який пасуватиме саме Вашій вітальні.

Купити гардини для вітальні

Ми пропонуємо ознайомитися з асортиментом наших штор, де є цікаві рішення для різних стилів. В разі необхідності, наші співробітники допоможуть підібрати штори по розмірах та кольорах саме під Ваш інтер’єр.

Також можна скористатися послугою пошиття штор на замовлення. Це дасть змогу отримати унікальні штори для кімнати уже через три дні. Але обравши готовий варіант, Ви набагато швидше отримаєте бажане. Тому якщо Вам сподобався якийсь виріб із каталогу, рекомендуємо його замовити.

Ви можете повністю довіряти досвіду роботи наших фахівців, які обов’язково запропонують штори в зал, які найкраще підходять по дизайну. В разі замовлення пошиття, ми зробимо заміри вікна та підготуємо ескіз майбутнього виробу. Після узгодження, наша команда перейде до головного, виготовлення замовлення, і дуже скоро Ви отримаєте виріб. Також є онлайн консультація і підбір тканини.

Для зали, яка об’єднана з балконом можна  придбати римські штори, які можна регулювати по висоті. Для будинків або квартир з витонченим класичним чи романтичним інтер’єром підійдуть штори в французькому або австрійському стилі. На великих вітражних вікнах краще виглядають лаконічні однотонні портьєри чи гардини різної щільності.

Наша компанія надає безліч послуг. Тому у нас можливо замовити доставку виробу, монтаж та установку. А також хімчистку та навішування штор після прання чи чищення.

Відгуки ()