Штори в школу

Ціна:
по вимірах
Замовити Штори в школу
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Елегантні штори в школу на замовлення

Штори в школі - це обов'язково практичність і краса. Це особливий вид портьєр і гардин, вони урочистіше звичайних, на них покладені різні функції. Правильно підібрані фіранки створюють приємну атмосферу. На сайті «JUST-design» ви знайдете оптимальні варіанти для шкільних приміщень, за доступними цінами.

Якими повинні бути штори в шкільних кімнатах

Багато в чому вибір тюлю залежить від типу приміщення:

 • в навчальний клас;
 • для актового залу;
 • в учительську;
 • в кабінет директора;
 • для коридору;
 • в клас з проектором.

Навчальні класи. 

До тканин для класів висуваються такі вимоги:

 • Однотонність, не яскраві, приглушені тони, які не будуть відволікати учнів від навчального процесу;
 • Тюль повинен трохи розсіювати світло, в приміщенні повинно бути ясно, але в той же час без прямих сонячних променів. Тому гардини потрібно вибирати прозорі;
 • Не викликати алергії.
 • Важлива вимога - вогнестійкість. Тканина не повинна бути легкозаймистою;
 • Практичність - вибирайте менш марку тканину з антистатичними властивостями, не вимагати особливого режиму прання;
 • Матеріал вибирайте стійкий до ультрафіолету.

Найкраще підійдуть тканини що мають натуральні волокна в своєму, вони найкраще відповідають перерахованими вище властивостями. Не забувайте про надійність кріплень карнизів і штор до них. Штори повинні легко пересуватися при відкриванні та закриванні віконного пройому, щоб не створювалася зайве навантаження на кріплення виробу.

Клас з проектором. 

Особливість такого класу це необхідність повного затемнення. Для таких класів оптимальним рішенням будуть сучасні рулонні штори з тканини black out. Блекаут дозволяє затемнити вікна, роблячи перегляд навчальних фільмів комфортним і зменшує навантаження на очі учнів.

Вишукані штори для важливих і урочистих заходів.

Актовий зал.

В актовому залі проводяться всі важливі заходи, тому інтер'єр повинен відповідати цим завданням. До актової зали на вікна і для сцени обирають пишні, стримані та урочисті тканини. Можна поєднувати кольори, але обережно і не занадто багато. Загалом інтер'єр актовоої зали створюють саме штори. Пишноти та урочистості додадуть ламбрекени, сваги, жабо, а також шнури і підхвати.

Штори в кабінет директора, завуча, вчительської, 

повинні виглядати презентабельно, стильно і стримано, без надмірностей.

Коридор.

Саме хол і коридор створюють перше враження про заклад. Тут штори повинні бути укорочені, напівпрозорі, приємних тонів, з стрункими м'якими складками.

Пошиття штор для школи по всій Україні

 «JUST-design» пропонує широкий вибір гардин для будь-яких шкільних приміщень - актових залів, кабінетів, навчальних класів, проекторних. Купити штори в «JUST-design» можна за доступними цінами. Компанія швидко виконає замовлення і доставить як по Києву, так і по всій Україні. Ми знаємо, що таке дійсно якісні штори в школі.

Відгуки ()