Лондонські штори

Лондонські штори - це різновид підйомних штор, які кріпляться на спеціальний механізм, як і в римських шторах. Лондонська штора являє собою полотно, яке збирається і піднімається вгору, утворюючи розкішні драпірування за рахунок глибокої та широкої складки.

Пошити лондонську штору можна з різних видів тканин, наприклад, з прозорого тюлю або щільних портьєрних тканин. Лондонські штори дуже підходять для інтер'єрів у класичному стилі, якщо зшити їх з жакардових тканин, натурального шовку або підібрати тканину з дамаском, з класичним малюнком.

Вони прекрасно впишуться у вітальню, кабінет, спальню, кухню і навіть дитячу кімнату! Також є варіант виготовлення лондонській штори без механізму підйому. Дизайнери їх називають імітація лондонській штори.

Всі вимірювання і монтажні роботи проводяться як з римськими шторами. До речі, купивши механізм підйому для римських штор один раз, дуже легко змінити модель і замовити лондонську штору на Ваш вже змонтований механізм.

У випадку з лондонськими шторами, для того щоб не помилитися в розмірах, краще замовляти послугу пошиття на замовлення. Завітавши до нашого офісу Ви отримаєте допомогу кращих фахівців. Наші дизайнери допоможуть Вам у виборі тканин, колірних рішень та підготують ескіз штор, які органічно впишуться в загальний стиль оточення. Пошив з моменту замовлення займає від 3 днів.

Дзвінок на (066) 943 55 58 або (098 ) 088 51 48 , направить на наших менеджерів, які допоможуть оформити замовлення на дизайн та пошиття лондонських штор за найкращими цінами.

Ціна вказана за виріб з тюлевої тканини, розміром 1,0м (довжина по карнизу) - 1,5м (висота по стіні). В ціну входить вартість тканини, пошиття та необхідної фурнітури.

Ціна:
від 676 грн

Замовити Лондонські штори

Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Лондонські штори

Лондонські штори це різновид підйомних штор, кріпляться на спеціальний механізм, як і в римських шторах. Лондонська штора являє собою полотно, яке збирається і піднімається в гору, утворюючи розкішні драпірування за рахунок глибокої склади по верху карниза. Драпірування залежить від ширини тканини, так можна створити бажаний об'єм.

Пошити лондонську штору можна з різних видів тканин, наприклад - з прозорого тюлю або щільних портьєрних тканин. Дуже гарно лондонські штори підходять для інтер'єрів у класичному стилі, якщо пошити з жакардових тканин, натурального шовку, домаска з класичним малюнком. Це може бути смужка або вензель, можна додати контрастну тканину в глибину склади. Хороший ефект можна створити з допомогою обробки у вигляді бахроми, стрічки, бордюрів, дрібної рюші. При виготовленні з таких тканин як тафта, льон, смессовых тканин ці штори відмінно впишуться в інтер'єр змішаного стилю.

Вони чудово впишуться в вітальні, кабінети, спальні, кухні, дитячі кімнати! Так само є варіант виготовлення лондонської штори без механізму підйому. Дизайнери їх називають імітація лондонської штори. Беремо карниз з липучкою на фасадній стороні карниза і вішаємо фіксовану штору на обрану висоту - от і все! Цей варіант лондонській штори наші дизайнери пропонують, якщо необхідно зменшити закладений бюджет на штори.

Всі виміри та монтажні роботи проводяться так само як і у випадку з римськими шторами. До речі - купивши механізм підйому для римських штор один раз, зовсім не складно поміняти і замовити лондонську штору на ваш вже змонтований механізм.

Пропонуємо розглянути наше портфоліо! Тут представлені вже реалізовані проекти штор на будь-який смак та колір.

Якщо залишилися нерозкриті для Вас питання, ми з задоволенням і в найкоротші терміни відповімо на них! Залишіть Ваш коментар! Можливо це також стане темою для нашої наступній статті!

Всі питання можна обговорити з дизайнером по телефону, кидайте фото в вайбер, для повної інформації в зручний Вам час.

Відгуки ()