Лондонські штори

Ціна:
від 676 грн

Ціна вказана за виріб з тюлевої тканини, розміром 1,0м (довжина по карнизу) - 1,5м (висота по стіні). В ціну входить вартість тканини, пошиття та необхідної фурнітури.

Замовити Лондонські штори
Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Лондонські штори

В лондонських шторах є схожість з римськими, тому що вони кріпляться на такий самий підйомний механізм. Лондонські штори – це полотно з тканини, яке повністю опускається та піднімається вгору, створюючи красиве драпірування завдяки глибоким та широким складкам.

Для їх пошиття використовуються різні тканини. Це може бути щільний матеріал або тюль. Найкраще такі вироби підходять класичному стилю кімнати. Але необхідно підібрати тканини, які будуть ідеально підходити інтер’єру. Можна вибрати шовкові тканини, з дамаском або жакардові.

Купити лондонські штори

Придбати готові вироби, які ідеально впишуться в будь-який інтер’єр, можна в нашому інтернет-магазині. Для вас доступна онлайн консультація і підбір тканини. Також ми можемо запропонувати моделі без підйомного механізму. Який би Ви варіант не вибрали, він стане цікавішим рішенням для:

  • Спальні.
  • Вітальні.
  • Кухні.
  • Дитячої кімнати.
  • Кабінету.

Встановлюються такі штори, як і римські, на спеціальний механізм. Також є можливість придбати підйомний механізм та замовити пошиття штори для прикріплення до конструкції. Таку послугу можна замовити у нас. Ми з задоволенням пошиємо виріб, враховуючи всі побажання. Це дасть змогу не лише отримати оригінальну штору, але і не помилитися в розмірах.

Наші дизайцнери підготують ескіз після отримання відповідей на всі запитання від замовника і продемонструють його. Далі команда перейде до самого головного – пошиття штор. На це знадобиться близько трьох днів, в залежності від складності виконання замовлення.

Ми також з радістю доставимо товар та установимо в Вашому будинку. Якщо Вам знадобляться послуги хімчистки, можете розраховувати на нас.

Відгуки ()