Готовий тюль на тасьмі

Для швидкого оформлення пустого вікна або доповнення вікна зі шторами, можна вибрати готовий тюль на тасьмі. Так само як і штори, цей легкий та прозорий матеріал відрізняється коефіцієнтом збирання. Ми пропонуємо вашій увазі тюлі з рівномірнітною драпіровкою, з коефіцієнтом 2 або 1,5. Якщо довжина карнизу досягає 2 метри, то для нього знадобиться 4 або 3 метри тканини.

Купити тюль в кімнату

Тюль-вуаль збирається в складки у вигляді дрібної хвилі. Це робить верхній край виробу дуже красивим. Якщо Вам необхідно отримати допомогу фахівців в виборі тюлю в кімнату, пропонуємо звернутися до нас. Ми допоможемо підібрати вироби, які пасуватимуть стилю Вашої кімнати.

В готових виробах ми використали такий матеріал, як шифон. Він дуже легкий та виглядає просто чудово. Якщо повісити його на вікна та доповнити шторами, то це додасть шарму Вашій кімнаті. Ми пропонуємо декілька виробів в наступних кольорах:

  • Білий.
  • Молочний.

Ці кольори є універсальними та користуються популярністю серед наших покупців. Якщо у Вас виникли питання, то ми дамо відповіді на них. В інтернет-магазині «Just штори» Вам завжди допоможуть. Ми пропонуємо великий вибір готових виробів, які обов’язково сподобаються всім Вашим гостям.

Вартість виробів завжди невисока. Якщо плануєте замовити вуаль, зв’яжіться з нами. Ми допоможемо вибрати фактуру, кольори, тканину якраз під той бюджет, на який Ви розраховуєте.