Готові штори на тасьмі

Штори на тасьмі найчастіше використовуються в кімнатах для оформлення вікон. В залежності від побажань, є можливість підібрати штори із різним коефіцієнтом збирання тканини та різноманітними складками. В розділі готових виробів ми підібрали штори з коефіцієнтом два або півтора.

Якщо довжина карниза має двометрову довжину, то для нього знадобиться 4 або 3 метри тканини. Склади формуються в вигляді дрібної хвилі і це додає краси верхньому краю виробу. Ми допоможемо Вам підібрати саме той варіант, який пасуватиме стилю оформлення кімнати та додасть затишку.

Придбання штор на тасьмі

Наші фахівці завжди готові відповісти на всі запитання покупців та допомогти зробити остаточний вибір. В розділі готових виробів ми підібрали найкращі варіанти, які мають красивий вигляд та недорого коштують. При необхідності, наші співробітники готові внести зміни в стандартний варіант виробу.

Ми допоможемо вибрати фактуру, та кольори тканин, які підходять Вашому інтер’єру. Ви отримаєте практичні та якісні штори за невелику вартість. Всі консультації можна зробити онлайн на сайті. У нас також можна замовити і інші послуги:

  • Пошиття штор.
  • Доставку.
  • Хімчистку.
  • Монтаж.
  • Навіску.

Комплекти штор вибиралися саме ті, за якими дуже легко доглядати. Їх можна прати, в пральній машині та прасувати самостійно. Для пошиття ми використовуємо лише якісні тканини. Тому штори на тасьмі прослужать Вам дуже довгий час та завжди будуть мати чудовий вигляд.

Для кімнати, яку необхідно захистити від проникнення сонячного світла ми пропонуємо сонцезахисні штори блекаут. Завдяки тканинам з високою щільністю, можливо зберегти прохолоду в приміщенні та захистити його від яскравих сонячних променів.

Якщо немає такої потреби, слід звернути увагу на інші товари. Портьєрні тканини з фактурою рогожка – це цікаве рішення для кімнати. Тому для додавання вишуканості та стилю своїй кімнаті, слід звернути увагу саме ці вироби.