Готовий тюль на тасьмі

  Комплект готові штори на тасьмі чудово доповнить готовий тюль на тасьмі. Також як і штори, тюль відрізняється коефіцієнтом збирання тканини.

  Ми пропонуємо готовий тюль на тасьмі з рівномірною складою, з коефіцієнтом 2 або 1,5. Це означає, що при довжині карнизу 2 метри тканини на тюль знадобиться 4 або 3 метри відповідно.

  Склади добре фіксуються дрібною хвилею, і тюль має гарний верхній край.

  У наших статтях Ви знайдете більш детальну інформацію про види тасьми та варіанти її складання.

  Для виготовлення комплекту готовий тюль на тасьмі, ми вибрали для Вас шифон, легкий і вишуканий, буде добре виглядати практично в будь-якій кімнаті, і чудово поєднуватися з вже запропонованими комплектами готові штори. Білий, молочний колір шифону - найпопулярніший серед наших клієнтів.

  Ми завжди готові проконсультувати Вас при виборі комплекту тюль на тасьмі, і навіть внести зміни в стандарт готового виробу. При замовленні можна вибрати коефіцієнт складання тасьми, ширину тасьми і вид склад.

  Ціна на готовий тюль на тасьмі від 272 грн

  Пропонуємо розглянути наше портфоліо! Тут представлені вже реалізовані проекти наших дизайнерів на будь-який смак і колір. Якщо залишилися нерозкриті для Вас питання, ми з задоволенням і в найкоротші терміни відповімо на них! Залишіть Ваш коментар! Можливо, це також стане темою для нашої наступної статті! Всі питання можна обговорити з дизайнером по телефону, кидайте фото в вайбер, для повної інформації в зручний Вам час.

Детальніше