Штори в спальню

Спальня - це та кімната, яка відображає характер господаря. Звичайно ж, це головне місце відпочинку, велике значення в спальній кімнаті мають штори на вікнах - затишок,  загальна атмосфера, а отже настрій можуть залежати від гардин.

Ми готові допомогти зробити правильний вибір, розробити індивідуальний ескіз і пошити штори. Серед широкого асортименту на нашому сайті можна підібрати готові вироби. Для цього потрібно визначитися з кольором та матеріалом: в спальню відмінно підходять як портьєри з натуральних тканин, так і з синтетичних. Відмінність полягає в тому, що натуральні виглядають більш благородно, а за синтетичними легше доглядати. Фотографії прикладів можна побачити у нас на сайті.

При індивідуальному пошитті Ви отримуєте штори, які ідеально підходять під Ваш інтер'єр. Наші фахівці після приїзду до Вас додому продумають до дрібниць майбутній дизайн штор. Крім того, наша компанія займаємося монтажем і установкою, а також хімчисткою (за додаткову оплату) й повторною навіскою після прання. Також доставка відбувається в найкоротші терміни і по всій Україні.

Телефонуйте прямо зараз на (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 , і робіть замовлення на розробку дизайну та пошиття штор для спальні за цінами, які Вам сподобаються.

Ціна:
по вимірах

Замовити Штори в спальню

Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Відгуки ()

  1. Oleg Svidenko 02 березень 2019, 21:36 # 0
    Чудові штори, професійний підбір та рекомендації фахівців, швидке виконання замовлення, рекомендую замовляти!!!
    1. Марина 14 березень 2019, 16:15 # 0
      Олег, дякуємо за коментар! Хай штори даруютть спокій та затишок! Звертайтесь ще!