Штори в кабінет

Правильний інтер'єр кабінету сприяє продуктивності та натхненню під час роботи. Вибір хороших штор може багато в чому покращити атмосферу робочого простору. В першу чергу потрібно продумати колір - найчастіше вибір падає на нейтральні кольори, які підійдуть під загальний дизайн. Важливо, щоб колір штор не відволікав, а навпаки допомагав зосередитися і заспокоїться. Наші фахівці розроблять спеціальний проект, який буде однозначно підходити для Вашого кабінету. Після того, як Ви затвердите всі нюанси, ми приступаємо до пошиття. Він займає від трьох робочих днів. Готові вироби доставляємо по всій Україні. Ви також можете замовити монтаж і установку. До того ж можна не переживати на рахунок догляду за шторами, у нас є спеціальні пропозиції по хімчистці та повторній навісці після прання.

 Якщо ж Ви готові самостійно вибрати штори з каталогу на нашому сайті, то рекомендуємо звернути увагу на штори плісе, рулонні та римські штори і жалюзі. Їх функціонал відмінно підійде для кабінету: легкість чищення, функціонал, доступ природного світла.

Телефонуйте за номером телефону (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 , щоб зробити замовлення дизайну і пошиття штор для кабінету за доступними цінами.

Ціна:
по вимірах

Замовити Штори в кабінет

Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Відгуки ()