Штори в дитячу

Дитяча кімната - це одна з найцікавіших частин квартири, тому вона потребує особливої уваги в плані дизайну. Велике значення у виборі штор має матеріал, з якого виготовлено штори. Для дитячих кімнат краще всього підійде склад з натуральних волокон. Також варто подумати про безпеку в кімнаті для дітей - не використовувати шнури та ланцюжки, щоб дитина не зачепилась.

Ми передбачили всі нюанси для створення безпечних штор в дитячу кімнату. З особливою уважністю та задоволенням ми займаємося дизайном штор для дитячої кімнати. Ми виконуємо замовлення під ключ будь-якої складності - замір, підбір матеріалів, розробка дизайну, а також монтаж й установка. Ви можете вибрати вже готові штори, однак при індивідуальному пошитті Ви отримуєте унікальний виріб, який буде зроблено саме так, як Вам завжди хотілося. Тим більше, що пошиття можливо з великої кількості різноманітних тканин і займає від трьох днів.

JUST-design прикрасить кімнату Вашої дитини не тільки стильними але й якісними шторами. Довіртесь професіоналам! Телефонуйте (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 , щоб замовити дизайн і пошиття штор в дитячу кімнату.

Ціна:
по вимірах

Замовити Штори в дитячу

Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Відгуки ()