Готові штори на тасьмі

 Штори на тасьмі найпоширеніший варіант пошиття. Правда тасьма буває дуже різна. Вона відрізняється коефіцієнтом збирання тканини і різними видами склад, які утворюються в результаті. Для готових штор на тасьмі ми пропонуємо рівномірну збірку з коефіцієнтом 2 або 1,5. Це означає, що при довжині карниза 2 метри тканини на штору знадобиться 4 або 3 метри відповідно. Склади готових шторах на тасьмі добре фіксуються дрібною хвилею, і штора має гарний верхній край. У наших статтях Ви знайдете більш детальну інформацію про види тасьми і варіанти її складання.

 Ми завжди готові проконсультувати Вас при виборі комплектів готові штори, і навіть внести зміни в стандарт готового виробу. При замовленні можна вибрати коефіцієнт збирання тасьми, ширину тасьми і вид склад.

 Нагадаємо, що ми підібрали для Вас різноманітні, актуальні і практичні комплекти готових штор. Ми допоможемо підібрати фактуру і колір тканини саме для Вашого інтер'єру, під стиль Вашої кімнати. Ми представляємо максимально практичну і функціональну тканину за приємною ціною.

 Комплекти готові штори були відібрані так, щоб Вам було зручно за ними доглядати, легко прати та прасувати, вони зберігають свою форму і будуть радувати Вас своїм бездоганним виглядом дуже довго.

 Ми радимо звернути увагу на готові штори, які відшиті з портьєрних тканин блекаут. Блекаут володіє високою щільністю, що дозволяє створити гарний захист від яскравого світла та зберегти прохолоду в приміщенні.

 Для кімнат, де не потрібні такі характеристики, ми пропонуємо готові штори з портьєрних тканин з фактурою рогожка. Вони дуже сучасно і стильно виглядають практично в будь-якому інтер'єрі. Дуже рекомендуємо купити готові штори саме з цих тканин. Це безпрограшний варіант.

 Ціна на готові штори на тасьмі від 531 грн

 Пропонуємо розглянути наше портфоліо! Тут представлені вже реалізовані проекти наших дизайнерів на будь-який смак і колір.

 Якщо залишилися нерозкриті для Вас питання, ми з задоволенням і в найкоротші терміни відповімо на них! Залишіть Ваш коментар! Можливо, це також стане темою для нашої наступній статті!

Всі питання можна обговорити з дизайнером по телефону, кидайте фото в вайбер, для повної інформації в зручний Вам

Детальніше