Штори на кухню

Штори на кухні потрібні для створення особливої ​​атмосфери затишку після важкого робочого дня. А від правильно підібраного кольору може залежати наскільки вигідно виглядає Ваш інтер'єр, адже неправильний вибір може зіпсувати увесь дизайн. Кухонні штори повинні бути практичними через вплив кислот і жирів на них.

Наші фахівці готові втілити будь-які Ваші ідеї, а також допомогти з оптимальним варіантом . Це можливо завдяки багаторічному досвіду. Якщо інтер'єр кухні вимагає швидкого оновлення, то рекомендуємо вибрати з представлених моделей в нашому каталозі готових виробів Звернемо Вашу увагу, що індивідуальний пошив займає зазвичай від трьох днів. В результаті Ви отримаєте саме такий виріб, який ідеально буде підходити під Вашу кухню, до того ж у нас Ви можете вибрати з великої кількості різних тканин, матеріалів, конструкцій та фасонів. Ми гарантуємо якість штор, зроблених нашою компанією.

Перевагою роботи з нами стане монтаж і швидка установка штор, а також доставка по всій Україні.

Звертайтеся за номером телефону (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 , і замовляйте дизайн і пошиття штор для кухні за вигідною ціною.

Ціна:
по вимірах

Замовити Штори на кухню

Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Відгуки ()