Ролети

Жалюзі 1 м2
від 567 грн
Рулонні штори
від 760 грн

Ролети - сонцезахисні системи

Кожен з нас задавався питанням, що важливіше - функціональність чи краса? А хіба гарний дизайн можливий без функціонального і якісного механізму сонцезахисної системи?! Сучасні сонцезахисні системи це - надійний захист від сонця, які увійшли в наше життя.

Ми пропонуємо широкий асортимент сонцезахисних систем різних стилів і напрямів: рулонні штори, штори плісе, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, маркізи, фасадні жалюзі, рефлексології. Наш досвід роботи дозволяє втілити в життя найсміливіші ідеї.

Для нас важливе кожне замовлення, будь-то оформлення заміського будинку, квартири, офісного або громадського приміщення, готелю чи ресторану. Наші фахівці швидко і професійно проведуть замір і консультацію щодо вибору виробу, якісно і в строк виготовлять і встановлять його.

Рулонні штори

Це відмінне доповнення або навіть альтернатива Вашим портьєрам! Такі штори зручні у використанні, добре захищають кімнату від прямих сонячних променів. Великий асортимент дозволяє підібрати рулонні штори під різні стилі та напрямки.

Різні варіанти і комбінації використання рулонних штор впишуться в інтер'єри з лаконічним дизайном, наприклад - скандинавським, індустріальним, так само будуть доречні в сучасному та класичному стилях.

Рулонні штори дуже популярне рішення для квартири, заміського будинку таофісу.

Особливості рулонних штор!

Існує два типи системи - відкрита та закрита.

Відкрита - це система призначена для вільно звисаючих сонцезахисних ролет, монтованих на створку вікна з магнітною або тросового фіксацією.

Закрита - це система призначена для віконного пройома з повним максимальним захистом від сонця за допомогою направляючих з боків.

Мансардні системи - варіант закритої системи для мансардних вікон, фіксація тканини в будь-якому положенні на стандартні мансардні вікна FAKRO, ROTO, VELUX. Спеціальна конструкція дозволяє встановити їх під різним кутом, а спеціальний механізм дозволяє фіксувати ролети на необхідній висоті відкривання. Мансардна система рулонних штор дозволяє Вашому вікну виглядати красиво і функціонально, захищаючи Вас від прямих сонячних променів.

Рулонні штори День-ніч (Делайт)

Це ще один вид дизайнерських сонцезахисних систем, вон являють собою полотно у вигляді прозорих і непрозорих смуг, які чергуються між собою, по-різному поєднуючи смуги відносно один одного Ви змінюєте рівень освітлення. Штори день-ніч виготовляються з антистатичним і тефлоновим покриттям тканини. Завдяки цьому достатньо чистити їх сухою щіткою або вологою серветкою. Системи день - ніч дають можливість легко управляти кількістю світла в приміщенні. Це нове практичне рішення, комбінація тюлю і жалюзі, виглядає дуже витончено, об'ємно і легко. Рулонна штора системи день - ніч стане гарним захистом від сонця і додасть сучасний дизайн і особливу елегантність Вашому інтер'єру.

Ще один момент у рулонних шторах будь-якого виду - це можливість зробити цікавий акцент з допомогою декоративного грузика.

Декоративні грузики

це ексклюзивні аксесуари для сонцезахисних систем, керованих за допомогою ланцюжків. Вони бувають різні: за формою квадратні або циліндричні, виконані з акрилу або металу. Так само ви можете підібрати і ланцюжок: металевий будь-якого кольору або акриловий прозорий. Все це допоможе створити індивідуальність та стиль Вашим сонцезахисним виробам.

Ми завжди готові допомогти Вам з вибором і гарною порадою, так як для нас важливі Ваші позитивні емоції та рекомендації. А для цього Вам необхідно лише зателефонувати нам, або залишити повідомлення!

Відгуки ()