Римські штори від JUST Ш 0,5/В 1,5 + карниз

арт: Ш 0,5/В 1,5 + карниз
Ціна:
від 1 150 грн
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Колір:
відповідно до палітри
Тип тканини:
Поліестер , бавовна
Принти, візерунки:
під замовлення

Купити готові римські штори від JUST R01 в Києві

Ми знаємо наскільки популярні на сьогоднішній день римські штори в оформленні вікон. І це дуже логічно, так як римські штори мають ряд переваг, про які ми вже писали в розділі Римські штори. І все-таки, головна перевага замовити римську штору це їх універсальність і стильний лаконічний зовнішній вигляд.

Кожен з нас замислювався про можливість купити готовий виріб. Адже якісний механізм і практична тканина -це важливо! Дизайн цих виробів виконаний з тканини з нейтральною фактурою, яка оброблена тефлоновим просоченням, це робить продукт більш практичним у догляді, а однотонний варіант виглядає безпрограшно в інтер'єрі будь-якої кімнати. Найактуальніші кольори римських штор, з нашого досвіду, це варіанти від світло-молочного, бежевого до темно-сірого, так як вони зовсім нейтральні і обов'язково впишуться в багато стильових рішень інтер'єру. А різні кольорові варіанти це вже під настрій –вибір завжди за Вами. Так само ми пропонуємо широкий асортимент та інших видів тканини в залежності від Ваших побажань і функціональності.

Тому давайте поговоримо про те, як Вам правильно самостійно зробити замір для Вашого майбутнього виробу і грамотно оформити дистанційний замовлення римської штори в телефонному режимі або скинувши запит на нашу пошту.

Для самостійного оформлення вікна необхідно визначити куди Ви плануєте кріпити Вашу римську штору:

  • всередину вікна, якщо створки дозволяють відкривати вікна на провітрювання
  • на стіну, вибираючи будь-яку точку кріплення
  • на стелю, враховуючи щоб виріб, в складеному вигляді, дозволяв легко відкрити вікно.

Після того, як Ви визначили для себе тип кріплення, робите замір по ширині віконного пройому і до цього розміру рекомендуємо додати по 5-7 см мінімум ,щоб перекрити сам пройом вікна, це додасть більш функціональний і естетичний вигляд римської штори.

Потім по висоті Ви заміряли висоту віконого пройму і в залежності від обраного методу кріплення, Вам можливо знадобиться два додаткових розміра. Перший це - висота від верху пройома вікна до стелі. Другий це виліт самого підвіконня, якщо він менше 3,5 см ,то ми рекомендуємо опустити римку вниз по довжині на 10-15 см, нижче підвіконника, або на Ваш розсуд.

Якщо вирішили кріпити римські штори на створки вікна, в цьому випадку, Ви робите замір по ширині створки від штапика до штапика, по зовнішнім його сторонам, а висоту заміряйте від верху стулки до низу, тоді все буде відмінно працювати. Також такий тип монтажу дозволяє економити Ваше робоче місце на підвіконні.

Далі визначаємося з якого боку буде управління. Вибираємо бік, де зручно, або, у разі монтажу на стулку, управління вказуємо з протилежного боку від ручки відкривання.

З замірами визначилися? Тоді вибираємо майбутній колір вашого нового виробу. Рекомендації по вибору залежать від Вашого смаку, нам необхідно вказати сам код кольору тканини, який представлений у нас на сайті. Деталі можна уточнити зв'язавшись з нами!

Всі ці дані дуже важливі, саме це дозволяє нам створити Вашу ідеальну римську штору. Пропонуємо переглянути наше портфоліо, вибрати те, що Вам подобається. Якщо залишилися питання можемо обговорити в телефонному режимі. Завжди раді допомогти зробити правильний вибір!