Панельні штори

Панельні штори (японські штори) - особливий вид штор, призначений для захисту від сонця великих віконних конструкцій. Крім того, панельні штори прекрасно підходять для розділення простору всередині приміщень (офісів або кімнат-студій). Завдяки своїм технічним характеристикам, панельна штора може перекривати віконні пройоми шириною до 7,5 м. Конструкція панельної штори складається з верхнього карниза, до якого кріпляться рухомі або нерухомі панелі. Управляється панельна штора за допомогою звичайного шнурового управління або панелі просто переміщаються ручками.

Для захисту від сонця Вашого будинку можна використовувати будь-які ролетні тканини, що присутні в наших каталогах та безліч варіантів звичайного текстилю для штор. Панельні штори - це ідеальне рішення для великих віконних блоків, французьких вікон, скляних фасадів та інших скляних конструкцій. У деяких випадках це суттєва економія витрат, оскільки замість багатьох ролет для перекриття значної площі вікна, Ви зможете використовувати одну систему - панельну штору.

Ми готові запропонувати Вам кращі ціни та якісний супровід робіт. Пропонуємо вам надійні системи панельних штор для сонцезахисних рішень будь-якої складності.

Надаємо професійні консультації, здійснюємо точний вимір, виїжджаємо на об'єкт з каталогами тканин та  зразками, якісно монтуємо вироби і надаємо послуги професійних дизайнерів.

Телефонуйте (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 , робіть замовлення дизайну і пошиття панельних штор і отримуйте якісні вироби за найкращими цінами.

Ціна вказана за виріб з тюлевої тканини, розміром 1,0м (довжина по карнизу) - 1,5м (висота по стіні). В ціну входить вартість тканини, пошиття та необхідної фурнітури.

Ціна:
від 180 грн

Замовити Панельні штори

Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Панельні штори

Надайте пікантності Вашій оселі з допомогою панельних штор!

Це ще один вид функціональних та сучасних штор, з допомогою яких можна цікаво оформити Ваше вікно. Таке рішення унікальне - завдяки широким панелям, які ефективно відбивають і розсіюють світло, можна ще й розділити Ваше приміщення на зони. Наприклад, відокремити зону кухні від вітальні, зону спальні в дитячій від ігрової зони.

В зібраному вигляді панелі акуратно заходять одна за одну, пропускаючи максимум світла в кімнату чи звільняючи прохід. Кількість панелей залежить від довжини віконного пройому або кімнати, де необхідно розподілити панельні штори. Панельні штори можуть бути виготовлені з різноманітних матеріалів.

  • порт'єрних тканин
  • прозорого тюля
  • матеріалів призначених для рулонних штор
  • натуральних матеріалів, таких як сизаль, джут та ін

Панельні штори також є стильним рішення для інтер'єрів, оформлених у сучасній класиці, все залежить від обраних матеріалів по фактурі, малюнку, щільності та кольору. А індивідуальний стиль додадуть елементи декору, тасьма, бордюр, однотонні канти або просто поєднання різних матеріалів по щільності, поєднуючи тканини різних колекцій та принтів.

Стиль хайтек для тих, хто любить лаконічність. Дизайнери пропонують зупинити свій вибір на мінімалізмі, відсутність зайвих деталей, суворі лінії, все це можна втілити за допомогою панельних штор. Саме це буде служити вашим акцентом в інтер'єрі.

Доречними будуть панельні штори виконані в стилі японських панелей, підійдуть для поціновувачів аскетизму в дусі простоти.

Все це виглядає просто, сучасно й стильно!

Тому пропонуємо підтримати модні тенденції, а дизайнери готові поділитися з любителями модних інтер'єрів своїми ідеями!

Пропонуємо розглянути наше портфоліо! Тут представлені вже реалізовані проекти штор на будь-який смак і колір.

Якщо залишилися нерозкриті для Вас питання, ми з задоволенням і в найкоротші терміни відповімо на них! Залишіть Ваш коментар! Можливо це також стане темою для нашої наступної статті!

Всі питання можна обговорити з дизайнером по телефону, кидайте фото в вайбер, для повної інформації в зручний Вам час.

Відгуки ()