Штори на тасьмі

Здавалося б звичайні штори на тасьмі з простим дизайном, але саме з тасьмою на шторах з'являються витончені вертикальні складки. Такий ефект досягається завдяки вшитим шнурах в тасьмі по всій довжині. Різної форми складок можна домогтися стягуючи їх. Щоб складки вийшли більш ефектні рекомендуємо використовувати більшу кількість тканини для самих штор. Що стосується матеріалів, то тут можна вибрати будь-яку структуру. Плюсом таких штор є і те, що вони пасують до різних карнизів, і можуть висіти на гачках і на кільцях. У доповненні з фурнітурою виглядають такі штори дуже красиво.

Для того щоб не купувати окремо тканину і тасьму, а потім шукати ательє, в якому все це зможуть пошити, пропонуємо замовити все в одному місці. Ми займаємося якісним пошиттям штор на тасьмі будь-якої складності. Наші дизайнери малюють ескізи відповідно до побажань клієнта і пропонують ідеальний варіант під інтер'єр кімнати. Крім того, Вам не потрібно буде самостійно вішати штори, цим займаються наші фахівці. Доставку ми також беремо на себе. При бажанні можна замовити хімчистку або прання готових виробів.

Штори на тасьмі вішають як самостійно, так з іншими видами, наприклад, римськими шторами або жалюзі.

Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48 для замовлення дизайну і пошиття штор на тасьмі за вигідними цінами.

Ціна вказана за виріб, розміром 1,0м (довжина по карнизу) - 2,7м (висота по стіні). В ціну входить вартість тканини, пошиття та необхідної фурнітури.

Ціна:
від 503 грн

Замовити Штори на тасьмі

Ми здійснюємо пошиття виробів будь-якої складності, в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість наших тканин та виробів з них.

приклади Наших робіт

Штори на тасьмі

Штори на тасьмі, мабуть самий звичний для нас і популярний варіант пошиття виробів. Також, майже всі знають, що тасьма буває дуже різна. Вона відрізняється коефіцієнтом збирання тканини і видами склад, які в результаті утворюються на гребінці. Найчастіше використовують коефіцієнт 2 або 1,5 в рівномірній тасьмі. Це означає, що при довжині карниза 2 метри тканини на штори знадобиться 4 або 3 метри відповідно. Склади на гребінці, у шторах на рівномірній тасьмі, добре фіксуються повторюваною дрібною хвилею, і штора має гарний верхній край і однакову пишну повторювану вертикальну хвилю по всій висоті.

Також використовують тасьму з більшим коефіцієнтом збирання, 2,5; 3; 3,5. Така тасьма зазвичай формує на тканини більш цікаві склади, наприклад бантову складу, фламандську складу, складу смок, складу келих і т. д. Ще практикують закладання склад вручну. Такий варіант обирають якщо тканина має малюнок під рапорт якого важко підібрати тасьму зі стандартним коефіцієнтом складання. Так, вертикальні хвилі на готовому виробі повинні бути ідентичні не тільки по ширині, але й по малюнку.

У наших статтях Ви знайдете більш детальну інформацію про види тасьми та варіанти їх збирання.

Ми завжди готові проконсультувати Вас при виборі тканини та пояснити всі нюанси, які Вас зацікавлять!

Нагадаємо, що ми також підібрали для Вас різноманітні, актуальні і практичні комплекти готових штор. Ми допоможемо підібрати фактуру і колір тканини саме для Вашого інтер'єру, під стиль Вашої кімнати. Ми представляємо максимально практичну і функціональну тканину у готових виробах, за приємною ціною.

Пропонуємо подивитися наше портфоліо! Тут представлені вже реалізовані проекти наших дизайнерів на будь-який смак та колір.

Якщо залишилися нерозкриті для Вас питання, ми з задоволенням і в найкоротші терміни відповімо на них! Залишіть Ваш коментар! Можливо, це також стане темою для нашої наступній статті!

Всі питання можна обговорити з дизайнером по телефону, кидайте фото в вайбер, для повної інформації в зручний Вам час!

Відгуки ()