На механізмі

Цікавим рішенням для квартир та будинків стануть штори з підйомним механізмом. По-перше, це дуже функціонально - штори опускаються й збираються, тим самим регулюється кількість світла та діапазон огляду. По-друге, такі штори виглядають дуже сучасно й красиво. Цей варіант також обирають в приміщеннях, в яких не можна встановити розсувні штори.

Є два види механізмів - зі шнурками та з дистанційним пультом. Хай-тек стиль передбачає використання автоматичних систем. Ще одне розподілення штор на механізмі, за типом складок, наприклад, австрійські, французькі, лондонські, римські. У нашому каталозі можна ознайомитись з тим, як вони виглядають, який у них функціонал і в чому їх відмінність. Що стосується догляду, то саму тканину можна прати або замовляти хімчистку. Вчасно замінюйте батарейки і перевіряйте стан механічних підйомників на пульті дистанційного керування. Вирішивши купувати штори на механізмі необхідно подумати над матеріалом і кольором тканини, типом кріплення і який саме механізм буде зручний Вам. Фахівці нашої компанії допоможуть не тільки розібратися у всіх тонкощах і вибрати штори, але і провести монтаж. Якість всіх виробів, придбаних в нашій компанії, гарантуємо.

Менеджер нашої компанії допоможе із замовленням дизайну і пошиття штор на механізмах за номером телефону (066) 943 55 58 або (098) 088 51 48

Відгуки ()