Готові вироби

У розділі готові вироби ми підібрали для Вас різноманітні, актуальні та практичні комплекти готових штор та аксесуарів. Вибираючи у нас комплекти готових штор, Ви повинні знати, що ми допоможемо підібрати фактуру і колір тканини саме для Вашого інтер'єру, під стиль Вашої кімнати. Ми представляємо максимально практичну та функціональну тканину за приємною ціною. Готові штори можуть бути тардиційні штори на тасьмі або римські штори.

Комплекти готові штори були відібрані так, щоб Вам було зручно за ними доглядати, легко прати та прасувати, вони зберігають свою форму і будуть радувати Вас своїм бездоганним виглядом дуже довго.

Наша пропозиція купити готові штори має ряд переваг:

  • Комплекти завжди в наявності
  • Різні види кріплень виробів на карниз
  • Стильні, актуальні, практичні тканини
  • Корекція штор та тюлей по висоті й ширині
  • Різноманітність фактур та щільності
  • Підбір готових комплектів штор з найбільш трендових тканин за кольором

І найголовніше - невелика вартість!

В результаті вийшли комплекти готових штор, які повністю задовольнять потреби покупців.

Все це хороший варіант для бюджетних об'єктів або квартир під найм.

Ми радимо звернути увагу на готові штори, які відшиті з портьєрних тканин блекаут. Блекаут має високу щільністю, що дозволяє закритися від яскравих променів сонця та збереги прохолоду в приміщенні.

Для кімнат, де не потрібні такі характеристики, ми пропонуємо готові штори з портьєрних тканин з фактурою рогожка. Вони дуже сучасно і стильно виглядають практично в будь-якому інтер'єрі. Дуже рекомендуємо купити готові штори саме з цих тканин. Це безпрограшний варіант.

Пропонуємо розглянути наше портфоліо! Тут представлені вже реалізовані проекти наших дизайнерів на будь-який смак і колір.

Якщо залишилися нерозкриті для Вас питання, ми з задоволенням і в найкоротші терміни відповімо на них! Залишіть Ваш коментар! Можливо, це також стане темою для нашої наступній статті!

Всі питання можна обговорити з дизайнером по телефону, кидайте фото в вайбер, для повної інформації у зручний для Вас час!

Детальніше